Pracownia projektowa Inspire istnieje na rynku od ponad 10 lat. Zajmujemy się głównie pełnobranżowymi projektami architektonicznymi, ale w swojej ofercie mamy również doradztwo inwestycyjne, projekty koncepcyjne i projekty wnętrz.
Jesteśmy przekonani, że projektowanie połączone z analizą działki, które jest pierwszym stadium każdej inwestycji jest jej niewielkim, ale bardzo istotnym ogniwem. Przy projektowaniu duży nacisk kładziemy na poznanie potrzeb Inwestora, przyszłego użytkownika obiektu. Wierzymy, że obiekt szyty na miarę zwiększa późniejsze dobre samopoczucie osób w nim przebywających.
Tworząc pełnobranżowy projekt wykonawczy na podstawie ustalonej koncepcji największy nacisk kładziemy na spójność i czytelność materiałów, ponieważ jesteśmy zdania, że dobrze przygotowany projekt, ułatwia i przyspiesza prace wykonawcze.

Oferujemy projekty koncepcyjne, projekty architektoniczne, projekty pełnobranżowe, projekty wykonawcze oraz projekty wnętrz, a także doradztwo inwestycyjne w zakresie analizy chłonności działki oraz kosztów planowanej inwestycji.

Dzięki długiej obecności na rynku mamy wypracowaną współpracę z wieloma specjalistami i rzeczoznawcami budowlanymi oraz bardzo dobrą znajomość rynku i procedur urzędowych. Nasze projekty charakteryzują się pomysłowością i innowacyjnością, ale także precyzją i prostotą.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!